Текст песни Notis - Opa Opa

Latino Dance Party 2 CD2
Жанр: Dance / Latin
Исполнитель: Notis
Альбом: Latino Dance Party 2 CD2
Длительность: 03:38
Рейтинг: 1085
MP3: Скачать
Загрузил: vadosss555

Текст:

Mesa apo ta xembleka mallia sou Poso me pligoni i matia sou Les pos apofasises na fygis Thes to parelthon na apofygis Omos stasou Ligo stasou Gyrna piso kai min kitas brosta sou Stasou Ligo stasou Thelo kati na sou po ki ystera geia sou Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Tora esy tin plati mou gyrizis Na fygis ine efkolo nomizis To stravo to dromo pires pali Pouthena na kseris den tha vgali Gi afto stasou Ligo stasou Gyrna piso kai min kitas brosta sou Stasou Ligo stasou Thelo kati na sou po ki ystera geia sou Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Opa opa opa opa Opa opa opa opa Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota Opa opa opa opa S agapo ki as mi sou to pa Opa opa opa opa Ki as min imaste opos prota
;
Неправильный текст?

Похожие тексты

ПОСЛЕДНИЕ СКАЧАННЫЕ

топ аплоадеров

новости портала

28.12.2016
Подписка на аплоадера
Подписка на аплоадера
31.01.2016
Новый плеер
Новый плеер
19.12.2015
Проблема с подтверждением регистрации
Проблема решена

последние комментарии